Hakkımızda

Türkiye’nin en eski tartı aleti üretici şirketlerinden olan YİĞİT KANTAR TARTI SİTEMLERİ Konusunda uzman personel ve son teknoloji  ekipmanlar kullanılmaktadır. Sektöründe 30 yılık deneyime sahip olmaktadır. Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet vermektedir. Bütün kantar çeşitlerine sahip olan YİĞİT KANTAR TARTI SİSTEMLERİ her konuda uzman personeliyle her zaman yanınızdadır. Şirketimizin başlıca faaliyet alanını endüstriyel tip elektronik tartı aletleri ve tartım sistemlerinin imalatı, satışı ve satış sonrası teknik desteği oluşturmaktadır.

Bu çerçevede elektronik taşıt, vagon, sabit ve portatif aks kantarları; platform, monoray, transpalet, dolum baskülleri; tank, silo, bunker tartımı ve ağırlık kontrollü dolum ve dozajlama sistemleri; ağırlık göstergeleri ve aksesuarlarının üretiminin yanında, bant, vinç kantarları; kütle, kütle setleri, yük hücreleri satışını yaptığımız başlıca ürünlerdir.

0

Proje

0

Müşteri

Şirketin Bugünü

Şirketimiz bugün itibariyle Ankara Kazan’da yer alan 6000m2 imalat tesisinde uzman ve eğitimli personeli, ülke geneline yayılmış donanımlı servis ağı ve dünya çapında tanınmış çözüm ortaklıkları ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Alışveriş, üretim ve sağlık başta olmak üzere hayatımızın her alanında kullandığımız tartı aletlerinin dürüst ve güvenilir bir yaşam içindeki olmazsa olmaz yerinin ve öneminin bilincinde olan şirketimiz ürünlerini teknolojideki son ilerlemeleri takip ederek devamlı geliştirmektedir.

25 Yıldan Fazla Deneyim

0

Ürün Çeşitliliği

0

Başarılı Proje